Dzisiaj, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie wręczono nagrody nauczycielom za ich osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, a także absolwentom szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury i sportu.
NAGRODY BURMISTRZA MIASTA RADZIONKÓW DLA ABSOLWENTÓW
Nagrodę I stopnia otrzymali:
Alina Kaczkowska - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Bytomiu,
Zofia Wiaterek - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Bytomiu,
Nagrodę II stopnia otrzymali:
Agata Czernik - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Radzionkowie,
Szymon Łakomy - Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Lompy w Radzionkowie,
Magdalena Tomanek - Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie,
Nagrodę III stopnia otrzymali:
Julia Strzelczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Radzionkowie,
Estera Wojtas - Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Radzionkowie,
Karol Pawlus - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Radzionkowie,
Amelia Zok - Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Lompy w Radzionkowie,
Julia Bendkowska - Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Lompy w Radzionkowie,
Oliwia Wiśniowska - Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Lompy w Radzionkowie,
Helena Waniek - Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Lompy w Radzionkowie,
Szymon Mikina - I Liceum Ogólnokształcące im. J. Smolenia w Bytomiu.
NAGRODY BURMISTRZA MIASTA RADZIONKÓW DLA NAUCZYCIELI otrzymali:
Katarzyna Pyszkowska - Przedszkole nr 2 w Radzionkowie,
Sylwia Mikolasek - Przedszkole nr 4 w Radzionkowie,
Grażyna Sowiźrał - Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Radzionkowie,
Sylwia Piekarczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Radzionkowie,
Marcin Paszkowiak - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Radzionkowie,
Agnieszka Bylica - Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Lompy w Radzionkowie,
Anna Pawlica - Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Lompy w Radzionkowie,
Sabina Andruszyn - Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie,
Ponadto w dniach 22 i 23 sierpnia 2023r., w wyniku zdanych egzaminów, tytuł nauczyciela mianowanego zdobyli:
Katarzyna Pyszkowska - Przedszkole nr 2 w Radzionkowie
Magdalena Krzyżanowska - Przedszkole nr 2 w Radzionkowie
Klaudia Banaś - Przedszkole nr 2 w Radzionkowie
Karolina Włodarczyk - Przedszkole nr 2 w Radzionkowie
Agata Niewalda - Przedszkole nr 2 w Radzionkowie
Agnieszka Jedlińska - Przedszkole nr 3 w Radzionkowie
Katarzyna Wajcht - Filipek - Przedszkole nr 4 w Radzionkowie
Katarzyna Orawczak - Gwóźdź - Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Radzionkowie
Natalia Klecha - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Radzionkowie
Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!