YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do obejrzenia wystawy prac Agnieszki Dembończyk „Sznurkiem zakręcone…”. Pani Agnieszka kocha malarstwo i rękodzieło, które jak przyznaje żartobliwie, kradnie jej resztki wolnego czasu, a jednocześnie jest odskocznią i odpoczynkiem. Tworzy obrazy nasycone kolorem i światłem.

Oglądając prace udajemy się do bardzo twórczego i magicznego świata pełnego kwiatów i krajobrazów. Największy drobiazg maluje i tworzy z wielką radością, zacięciem i pasją. Oprócz obrazów zajmuje się także tworzeniem kart okolicznościowych, świeczek, sznurkowych ozdób, biżuterii filcowej. W dorobku posiada udział w ponad 60 konkursach plastycznych. Współpracuje z czasopismem WENA, do której tworzy toturiale - pokazanie pracy na zdjęciach wraz z opisem wykonania. Pierwsza praca sznurkowa (zając) powstała właśnie do czasopisma WENA, gdzie zrobiła furorę i od tego wszystko się zaczęło. Powstawały zające w różnych wielkościach i z różnymi dodatkami: koszykami, jajkami, w kapeluszach, z parasolem. Wystawę można oglądać w Bibliotece Głównej MBP, do 30 kwietnia.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl