YBFB Instagram - logoBIP

      dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych 

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Aktualności

Jutro odbędą się porady prawne w zakresie uzależnień i przemocy domowej. Porady będą udzielane w godzinach od 16:00 do 18:00 w salce szkoleniowej UM Radzionków.

Czytaj więcej...

W trosce o bezpieczeństwo przypominamy, że realizowana przez PKP PLK S.A. modernizacja linii kolejowej nr 131 wymusiła zmianę organizacji ruchu drogowego. Na chwilę obecną utrudnienia dotyczą rejonu Górki. Wytyczone objazdy są odpowiednio oznakowane. Apelujemy, aby nie jeździć na tzw. "pamięć".

SzczurW dniach od 15 do 31 października br. na terenie Radzionkowa zostanie przeprowadzona obowiązkowa deratyzacja. Właściciel, posiadacz lub zarządca nieruchomości są obowiązani utrzymywać ją w należytym stanie higieniczno-sanitarnym w celu zapobiegania chorobom zakaźnym.

Ogłoszenie

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy Parafii Św. Wojciecha w Radzionkowie organizuje w dniu 20 października br. pielgrzymkę do Warszawy do grobu błogosławionego
Ks. Jerzego Popiełuszko.

W programie: modlitwa przy grobie bł. Ks. Jerzego Popiełuszko, Msza św. w kościele św. Stanisława na Żoliborzu, zwiedzanie Pałacu Kultury i Nauki, Cmentarza na Powązkach i Starego Miasta.

Koszt wycieczki - 130 zł. Cena obejmuje przejazd, ubezpieczenie, wstęp do Pałacu Kultury i Nauki.

Czytaj więcej...

jubilaciDzisiaj, tj. 28 września zostały wręczone medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale zostały wręczone przez Burmistrza Miasta Radzionków oraz Przewodniczącego Rady Miasta Radzionków. Wszystkim solenizantom życzymy, aby kolejne lata wspólnego życia były radosne i szczęśliwe, aby nie zabrakło wzajemnej życzliwości, uśmiechu i pogody ducha oraz by w zdrowiu i szczęściu doczekali kolejnych jubileuszy.

Czytaj więcej...

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że zgodnie z informacją pozyskaną z Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągowego S.A  mieszkańcom Rojcy może być dostarczana woda o obniżonych parametrach jakościowych w zakresie barwy, mętności i żelaza.

Sytuacja ta spowodowana jest pracami regulacyjnymi oraz zmianami ciśnienia na Stacji Uzdatniania Wody „Bibiela” wykonywanymi przez dostawcę wody do Radzionkowa, czyli Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. w Katowicach (GPW).

Czytaj więcej...

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl