YBFB Instagram - logoBIP

       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Aktualności

Przypominamy, że jutro, jak w każdy pierwszy czwartek miesiąca, odbędą się bezpłatne porady prawne w zakresie przemocy oraz uzależnień. Dyżur prowadzony będzie w salce szkoleniowej UM Radzionków (piwnica) w godzinach od 16:00 do 18:00.

Czytaj więcej...

koncertStowarzyszenie Rodzin Katolickich wraz z Centrum Kultury Karolinka i Miastem Radzionków organizuje 17 grudnia o godzinie 17.00 XVI koncert charytatywny "O uśmiech dziecka". Koncert odbędzie się w Centrum Kultury Karolinka, bilety - cegiełki w cenie 40 zł i 50 zł do nabycia w kasie Centrum Kultury.

Czytaj więcej...

W związku z rozpoczętym sezonem zimowym podajemy dane kontaktowe do osób odpowiedzialnych za utrzymanie dróg.

Utrzymanie dróg gminnych I i II kategorii
ZRD ORFIN, osoba odpowiedzialna P. Grzegorz Ficek tel: 609-692-005, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Utrzymanie dróg gminnych III kategorii oraz chodników, dróg rowerowych, parkingów, placów, przystanków komunikacji miejskiej i wiat przystankowych
PGK Radzionków, osoba odpowiedzialna P. Jacek Wosz tel: 661-601-566, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że Urząd Miasta Radzionków oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzionkowie przeprowadzają diagnozę lokalnych zagrożeń społecznych. Jej celem jest dostarczenie informacji w zakresie stosowania różnego rodzaju używek, a przede wszystkim skali spożywania alkoholu na terenie gminy oraz występowania problemu przemocy domowej. Przygotowana ankieta jest skierowana do pełnoletnich mieszkańców Radzionkowa. Ankieta jest w pełni anonimowa.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Czytaj więcej...

WykazBurmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń wykazu nr 71/2023, obejmującego nieruchomości, położone w Radzionkowie przy ul. Skotnickiej oraz w rejonie ul. Jaracza/Średniej przeznaczonych do wydzierżawienia na czas nieoznaczony w drodze bezprzetargowej.
Informacji na temat wykazu Nr 71/2023 udziela Referat Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Radzionków, pokój nr 11, tel. 32 388-71-29, 32 388-71-23.

Wykaz 71/2023

OgłoszenieOgłoszenie Burmistrza Miasta Radzionków – zawiadomienie o wyłożeniu do publicznego wglądu opracowania pn. „Aktualizacja projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe Gminy Radzionków”.

Ogłoszenie

BarbórkaPo pobudce górniczej w kościele pw. św. Wojciecha odbyła się msza święta w intencji braci górniczej, poprzedzona godzinkami ku czci św. Barbary. Po mszy przedstawiciele samorządu miasta Radzionków, Klubu Emerytów Górniczych oraz zaproszonych na uroczystości przedstawicieli samorządu miasta i gminy Serock, złożyli wiązanki kwiatów w kaplicy św. Barbary na terenie Miniskansenu Górniczego w Rojcy.

Czytaj więcej...

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl