YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

W środę 8 lutego w Szkole Podstawowej 1 odbyła się impreza okolicznościowa z okazji Walentynkowego Dnia Babci i Dziadka. Dzieci jak zawsze stanęły na wysokości zadania i swoje wiersze i piosenki zaprezentowały znakomicie. Przybyli goście byli mile zaskoczeni programem jaki na tę okazję przygotowały dla nich wnuki. Radość jaką sprawiły dzieci swoim dziadkom była ogromna, a uśmiech na ich twarzach jak zawsze bezcenny. Dyrekcja szkoły wyraża słowa podziękowania dla wszystkich gości za przyjęcia zaproszenia. Imprezy takie jak ta są możliwością do integracji społeczności uczniowskiej ze społecznością lokalną. Imprezę przygotowały panie Joanna Mania ze swoją klasą II a oraz panie Agnieszka Brenza i Katarzyna Łepkowska z grupą Świetliczków. Nad nagłośnieniem jak zawsze czuwał p. Dariusz Dróżdż. Dziękujemy także za zaangażowanie Rady Rodziców.
 
wicedyrektor szkoły, Iwona Atamaniuk
 
Uczennica klasy VI w finale konkursu przedmiotowego

Miło nam poinformować, że Jagoda Głogowska, uczennica klasy VIa, zakwalifikowała się do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. Konkurs składa się z trzech etapów: szkolnego, regionalnego i wojewódzkiego. Jego uczestnicy muszą wykazać się wiedzą m.in. z zakresu literatury i językoznawstwa oraz znajomością wskazanych lektur. Stopień trudności zadań konkursowych sprawia, że do kolejnych etapów przechodzi niewiele osób, dlatego tym bardziej cieszy nas sukces naszej uczennicy, która do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się jako jedna z trzech osób z powiatu tarnogórskiego. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w przygotowaniach do ostatniej części konkursu, która zostanie przeprowadzona 27 marca.

wicedyrektor szkoły, Iwona Atamaniuk

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl