YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Trzeciego stycznia bieżącego roku odbyło się kolejne spotkanie młodzieży z radzionkowskich szkół uczestniczących w międzyszkolnym projekcie „Razem ku demokracji”. Tym razem gospodarzem spotkania był samorząd uczniowski Zespołu Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Radzionkowie. Po zapoznaniu się z działalnością wspomnianego samorządu, uczniowie udali się na krótką wycieczkę po szkole.

Jednym z celów spotkania była też integracja młodzieży. W związku z powyższym, uczniowie stworzyli przemieszane zespoły i przystąpili do wykonania kolejnego zadania. Tym razem uczniowie musieli zaprojektować i wykonać instrukcję wyrzucania butelek z tworzywa sztucznego do kosza oraz wykonać ten kosz z dostępnych materiałów. Wspólna praca zaowocowała pięknymi czterema propozycjami, które zostały ocenione przez Panią Teresę Bryś-Szczygieł, prezesa stowarzyszenia Zielona Ziemia. Wszystkie zespoły zostały nagrodzone brawami i drobnymi upominkami. Następne spotkanie odbędzie się w radzionkowskim gimnazjum, a wiosną nastąpi finał projektu, czyli pokaz Eko-Mody.
Sabina Andruszyn, LO

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl