YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Stowarzyszenie Zielona Ziemia zaprasza na warsztaty poświęcone profilaktyce przeciwnowotworowej (raka piersi, szyjki macicy i jąder). Zajęcia poprowadzą położne z Fundacji Edukacji Zdrowotnej STIM. Oprócz wiedzy teoretycznej dowiemy się jak w praktyce (na fantomach) wykonywać samobadanie i na co zwracać szczególną uwagę.

Spotkanie jest organizowane w ramach cyklu ZDROWY PUNKT WIDZENIA - warsztaty dla dorosłych. Zapraszamy w najbliższą sobotę 11 lutego 2017 r. w godz. 10.00-12.00 do Centrum Organizacji Pozarządowych REMIZA w Radzionkowie przy ul. Św. Wojciecha 15.
Zrób coś dla siebie, musisz tam być!

Głównym celem Warsztatów dla dorosłych - Zdrowy Punkt Widzenia - jest propagowanie zdrowego stylu życia i prawidłowych nawyków. Spotkania są dedykowane wszystkim osobom, którym nie jest obojętna jakość życia, które chcą żyć bezpieczniej, aktywniej i zdrowiej, które chcą spędzić czas w miłym towarzystwie i wynieść z nich wartość dodaną, co oprócz pysznej kawy i słodkości gwarantujemy! Tak naprawdę każdy powód, aby wyjść z domu, dowiedzieć się czegoś nowego i poświęcić odrobinę czasu dla siebie - jest dobry! Pomysł zorganizowania warsztatów zrodził się z potrzeby serca, żeby stworzyć coś, co pozwoli na zdobycie nowych umiejętności, przyczyni się do produktywnego spędzenia czasu, da możliwość spotkania i poznania ciekawych ludzi, a w końcu pozwoli Ci się zrelaksować.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl