YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Świąteczny czas i wspaniali goście w naszej szkole

15 grudnia w szkole goszczono Burmistrza Miasta Radzionków, dr Gabriela Tobora, skarbnik miasta panią Aleksandrę Gryboś, dyrektora Zakładu Placówek Oświatowych, panią Joannę Kwiecińską oraz dyrektorów wszystkich placówek oświatowych w Radzionkowie. Goście obejrzeli Jasełka w wykonaniu klasy III b pod kierunkiem pani Iwony Łepkowskiej. Całość uświetnił chór szkolny pod kierunkiem pani Anny Kotulskiej.

Burmistrz Miasta złożył życzenia świąteczne wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom naszych uczniów. Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tego dnia.

GALERIA

FILM Z JASEŁEK

Nasza uczennica w kolejnym etapie konkursu przedmiotowego

Miło nam poinformować, że Jagoda Głogowska, uczennica klasy VIa, zakwalifikowała się do drugiego etapu Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Jest on organizowany przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. Uczniowie biorący udział w tym konkursie muszą wykazać się dużą wiedzą z zakresu literatury i języka oraz znajomością wskazanych lektur. Trudność zadań konkursowych i niewielka liczba uczniów, którzy przechodzą do kolejnych etapów i otrzymują tytuł laureata, powoduje, że konkurs ten jest bardzo prestiżowy. Ogromnie cieszą nas sukcesy w nim naszych uczniów.
Jagodzie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie rejonowym, który odbędzie się 6 lutego 2017 r.

Klasa 3c w Domu Seniora „Dolomity” w Bytomiu

19 grudnia uczniowie klasy III c wystąpili z programem świątecznym w Domu Seniora „Dolomity” w Bytomiu. W czasie występu seniorzy wysłuchali polskich kolęd i pastorałek. Zobaczyli śląski taniec "Trojak" oraz podziwiali umiejętności recytatorskie uczniów szkoły. Całość zakończyła się wspólnym kolędowaniem. Po występie odbył się poczęstunek przygotowany przez pracowników Domu Seniora. Dziękujemy serdecznie p. Ryszardowi Walcowi z Ośrodka Szkoleniowo-Usługowego „Rajd” za zorganizowanie  przewozu dzieci do Domu Seniora „Dolomity” oraz p. Tadeuszowi Hajdukowi z Zespołu „Mały Śląsk” za oprawę muzyczną koncertu.

GALERIA

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl