YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza wszystkich w piątek, 28 października br., o godz. 19.00 do Domu Parafialnego św. Jana Pawła II w Radzionkowie - na spotkanie z uczestnikami tegorocznej wyprawy rowerowej „Misja JuT”, którzy przejechali ponad 7870 km trasą, przebiegającą przez 15 krajów Europy południowo - wschodniej, a której komandorem był Ojciec Tomasz Maniura OMI. Wyprawę zorganizował, znany w całym kraju z międzynarodowych wypraw rowerowych po Europie i Azji - „NINIWA Team” z Kokotka.

Zapraszamy miłośników „dwóch kółek” oraz wszystkich, których interesuje niekonwencjonalna turystyka połączona z niesieniem misji Dobrej Nowiny do ludzi różnych kultur i religii. Nasi goście podzielą się swoimi doświadczeniami i ciekawymi historiami z wielu wypraw rowerowych m.in. do Watykanu, na Syberię, na Wyspy Brytyjskie, do Gruzji i wielu innych, a zwłaszcza z ostatniej wyprawy „JuT”, która przebiegała m.in. przez tereny Ukrainy, Rosji, Turcji - leżące na trasie wokół Morza Czarnego i na Bałkanach - chrześcijańskie ale i również tradycyjnie muzułmańskie. Chcemy dowiedzieć się z pierwszej ręki tego, czego próżno szukać w mediach. Zapraszamy!

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl