YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

W piątek 30 września obchodzony był VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1, włączyli się w obchody tego święta. Wcześniej na lekcjach matematyki, utrwalali tabliczkę mnożenia i przygotowywali plakaty promujące to wydarzenie. Na lekcjach języka angielskiego uczyli się słówek związanych z działaniami matematycznymi, gdyż jest to międzynarodowe święto.

W Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia już od samego rana uczniowie klas III – VI zdawali egzaminy ze znajomości mnożenia. Nie tylko uczniowie byli egzaminowani przez swoich nauczycieli, ale też pracownicy szkoły zostali odpytani z tabliczki mnożenia przez uczniów klas czwartych.
Hasło tegorocznego święta to „Młodsi sprawdzają, czy dorośli tabliczkę mnożenia znają”. Każdy uczestnik, który bezbłędnie wykonał działania na mnożenie i dzielenie otrzymał odznaczenie z tytułem „Eksperta tabliczki mnożenia”. Następnie eksperci walczyli o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia”. I tak w każdej kategorii wiekowej wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymają dyplomy.

Joanna Leciej

Szkoła Podstawowa nr 2 również włączyła się w obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Uczniowie kółka matematycznego przepytywali nauczycieli oraz rodziców, a także odwiedzili pracowników Urzędu Miasta Radzionków i sprawdzili ich wiedzę z tabliczki mnożenia. Po czym wyruszyli w miasto sprawdzać wiedzę mieszkańców Radzionkowa. W szkole odbył się również test na wybór Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia.

 

 

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl