YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

W imieniu Śląskiego Stowarzyszenia Podróżniczego "Garuda" oraz Inicjatywy Mieszkańców Radzionkowa zapraszamy na Festiwal Podróżniczy za Horyzontem, który odbędzie się w Radzionkowie.

W niedzielę tj. 18 września br. prelekcje odbędą się w Centrum Kultury „Karolinka” od godziny 17.00. Wśród prelegentów wystąpią znani podróżnicy: Joanna i Artur Morawcowie oraz Krzysztof Błażyca. Festiwal jest okazją, aby wysłuchać wyjątkowych relacji z podróży, porozmawiać jak również nabyć książki z autografami prelegentów. 

W tym roku Festiwalowi Podróżniczemu towarzyszy wystawa fotograficzna Krzysztofa Błażycy pt. „Daleko jest blisko - Kuraya no gukuhi". Wystawa, przedstawiająca zdjęcia z Ugandy, Tanzanii, Kenii, Nigerii i Zambii, zostanie uroczyście otwarta dnia 18 września podczas Festiwalu Podróżniczego i udostępniona publiczności aż do 30 września.

Festiwal Podróżniczy został objęty patronatem Burmistrza Miasta Radzionków dr Gabriela Tobora oraz uzyskał patronat medialny tygodnika Gość Niedzielny oraz miesięcznika Poznaj Świat.


WSTĘP WOLNY!

Szczegółowe informacje o znanych prelegentach znajdują się na stronie internetowej Centrum Kultury Karolinka: www.karolinka.art.pl

PROGRAM FESTIWALU:
17:30 Joanna i Artur Morawcowie – W malezyjskiej dżungli i na herbatce u sułtana Brunei
18:30 Krzysztof Błażyca – Święci i czarownicy, czyli jak ochronić się przed dżu-dżu, zachować czyste ręce w polityce i co zrobić, gdy ojciec ma 139 żon.
19:30 Otwarcie wystawy fotograficznej Krzysztofa Błażycy – Daleko jest blisko Kuraya no gukuhi

 

 

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl