YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

W sobotę, tj. 13 sierpnia z Radzionkowa wyruszy grupa pielgrzymów ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w trasę IV Gnieźnieńskiej Pielgrzymki Rowerowej. Wyjazd rozpocznie się Mszą Św o godzinie 7.00 w kościele św. Wojciecha w Radzionkowie, zaraz po niej uczestnicy ruszą w trasę. Potem pięć dni kolejnych etapów: Radzionków - Kucoby - Lututów - Kościelna Wieś - Żerków - Gniezno. W sumie przed uczestnikami 373 km. 18 sierpnia br. o godz. odbędzie się Msza św. w Katedrze Prymasowskiej, u grobu św. Wojciecha.

Tego samego dnia - powrót pociągiem do Tarnowskich Gór i w ostatnim wieczornym, rowerowym etapie: Tarnowskie Góry - Radzionków - przyjazd do domu przed godz. 23.00.

Urząd Miasta Radzionków ufundował uczestnikom koszulki rowerowe, w których będą świadczyć o naszym Wojciechowym mieście. O kolejnych etapach pielgrzymki będziemy Państwa na bieżąco informować, zachęcamy do śledzenia aktualności strony internetowej oraz naszego profilu w mediach społecznościowych. 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl