YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

W mieście trwają ostatnie przygotowania do przyjazdu pielgrzymów z Włoch i Francji na Światowe Dni Młodzieży. Organizacją ich pobytu zajmują się specjalnie powołane w tym celu komitety organizacyjne działające przy obu radzionkowskich parafiach. Na pielgrzymów czekają, przygotowane przez UM Radzionków, specjalnie wydane ulotki, w których zawarte są przydatne informacje o naszym mieście.

Już we wtorek (19.07) przywitamy grupę z Włoch, a w sobotę (23.07) grupę z Francji, w tym też dniu zaplanowano dla nich zwiedzanie Radzionkowa, podczas którego odwiedzą miejsca, z których słynie nasze miasto.
Również sobotę do Radzionkowa - Rojcy przyjadą specjalne pociągi Światowych Dni Młodzieży, z kilkoma tysiącami pielgrzymów, którzy przejdą ulicami naszego miasta i wyruszą w dalszą pieszą wędrówkę na piekarską Kalwarię. Jesteśmy przekonani, że radzionkowska gościnność zapadnie na długo w pamięci włoskich i francuskich pielgrzymów.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl