YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Piłkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego „Ruch” Radzionków z rocznika 2004 zostali Mistrzami Śląska w sezonie 2015/2016. Już sam awans do I Ligi Wojewódzkiej, który wywalczono pół roku temu, był wielkim sukcesem. Jednak zdobycie - w tej niezwykle wymagającej lidze 1 miejsca, a co za tym idzie Mistrzostwa Śląska jest wielkim wydarzeniem tak dla zawodników, jak i dla całego klubu.

Sukces tym większy, że na najwyższym szczeblu rozgrywek UKS „Ruch” Radzionków wygrał wszystkie mecze ligowe, a drugi zespół w tabeli wyprzedził aż o 13 punktów. Jest to niespotykana sytuacja. W pokonanym polu zawodnicy z Radzionkowa zostawili bardzo silne drużyny i znane firmy, które ze szkolenia dzieci i młodzieży słynne są w całej Polsce. W I lidze rywalami „Ruchu” byli: Raków Częstochowa, Podbeskidzie Bielsko Biała, Rozwój Katowice, Unia Racibórz, Rekord Bielsko Biała. Łącznie w województwie śląskim w rozgrywkach rocznika 2004 w sezonie 2015/2016 udział brało ponad 100 drużyn.
Mistrzostwo Śląska zdobyli:
Kwaśniewski Paweł, Nowara Mateusz, Lipp Mateusz, Potocki Szymon, Przybyłek Dominik, Kwapuliński Bartłomiej, Golus Sebastian, Zalewski Kacper, Starzyński Piotr, Poltier Fabian, Szyja Mateusz, Wodzisławski Kamil, Rudy Michał, Mazur Tomasz, Matysek Szymon. Trenerami zespołu są Henryk Sobala i Marcin Paździor.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl