YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

EFNEuropejskie Forum Młodzieży poszukuje młodzieży w wieku 18-30 lat chcącej wziąć udział w projektach Wolontariatu Europejskiego. Chciałbyś/ chciałabyś wyjechać na wolontariat? Poznać inny kraj, ludzi, obyczaje? Masz chęć popracować z dziećmi, młodzieżą, osobami starszymi? Kwestia ochrony środowiska nie jest Ci obojętna? Marzy Ci się organizowanie przedsięwzięć kulturalnych, koncertów i festiwali?

 

Chcesz sprawdzić, jak działają organizacje pozarządowe w innych krajach?

Masz szansę spełnić się w każdej z tych ról, ponieważ oferuje-my, w zależności od Twoich chęci i czasu, krótko- i długoterminowe wyjazdy wolontariackie.
Chętni mogą uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu 74 811 13 99 lub pod następującym adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekty, finansowane  są w ramach Programu ,,Erasmus +’’, wszystkie koszty związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem, ubezpieczeniem i drobne miesięczne
kieszonkowe pokrywane są w 100%. Koszty podróży  dofinasowane  są  do  stawek  ryczałtowych  przewidzianych w projekcie.

Lista wolnych miejsc w ramach EVS [kliknij]

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl