YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

20 stycznia o godz. 17.00 w Centrum Kultury „Karolinka” rozpocznie się uroczysta Sesja Rady Miasta Radzionków z okazji 18 – lecia odzyskania przez Radzionków praw miejskich. W Sesji wezmą udział zaproszeni goście reprezentujący różne szczeble administracji samorządowej, parlamentarzyści, przedstawiciele organizacji pozarządowych, duchowieństwo, delegacje miast partnerskich i sąsiadujących z Radzionkowem.

 

Specjalnymi gośćmi będą rówieśnicy odrodzonego Radzionkowa czyli młodzież, która w tym roku uzyska pełnoletność oraz właściciele firm, działających od osiemnastu lat w Radzionkowie. Podczas Sesji zostanie zaprezentowany film dokumentalny pt. „18 lat wspomnień”, przygotowany przez Telewizję Sfera w oparciu o materiały archiwalne oraz rozmowy przeprowadzone przez redaktor Bożenę Langner z osobami związanymi z odzyskaniem przez Radzionków praw miejskich oraz obecnym burmistrzem miasta Gabrielem Toborem.

W trakcie sesji zostaną również wręczone Nagrody Honorowe Crux Adalberti, które przyznała Rada Miasta Radzionków podczas sesji w dniu 30 grudnia 2015 roku.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl