YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

CechPrzedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu: Starszy Cechu Antoni Wojciechowski, I Podstarszy Cechu Tadeusz Bączkowicz, Przewodniczący Sądu Cechowego Apolinary Komór i Dyrektor Cechu Agnieszka Morys wręczyli świąteczne paczki ze słodkościami dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej z Bytomia i Radzionkowa korzystających z opieki w Zespole Dziennych Ośrodków Rewalidacyjno – Edukacyjno - Wychowawczych i Rehabilitacyjnych dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie a przedstawiciele Sekcji Fryzjerskiej na czele z Paniami: Ireną Kalamorz i Marią Mońka-Mikos z uczniami czesały dzieci, zgodnie z ich życzeniami.

Wspólnie z dziećmi, również były śpiewane kolędy. Słodkości przygotowały cukiernie z Radzionkowa: firmy Pana Tadeusza Bączkowicza i Rodziny Wylenzek

Decyzją Zarządu Cechu akcję zbierania pieniędzy na ten cel przeprowadzono m. in. na zebraniu Zarządu i Sekcji Fryzjerskiej oraz Wigilii Cechowej w dniu 11.12.2015 r.

Z zebranej kwoty 1031,21 zł. zostały zakupione świąteczne paczki a pozostała kwota zostanie przeznaczona na zakup sprzętu rehabilitacyjnego zgodnie z ustaleniami z Dyrektorem Ośrodka Panią Dorotą Kozieł.

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl