YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Dwa medale na MISTRZOSTWACH POLSKI KARATE KYOKUSHIN U18 i U21 dla UKS KARATE HAJIME RADZIONKÓW. W ubiegły weekend 25 listopada w Bartoszycach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 60 klubów z całej Polski, a na macie wystartowało ponad 200 zawodników.

W tych zawodach świetnie zaprezentowała się ekipa UKS Karate Hajime, która na co dzień trenuje w Radzionkowie pod okiem sensei Krzysztofa Habraszki. Michalina Jabłońska po trzech pewnie wygranych walkach zostaje MISTRZYNIĄ POLSKI U 18 ( – 60 kg). Ten tytuł to kolejne trofeum tej zawodniczni w tym sezonie, potwierdzający jej świetną dyspozycję startową.

Świetny debiut w imprezie rangi Mistrzostw Polski zaliczył również Wojciech Wróbel przywożąc z Bartoszyc srebrny medal. Wojtek stoczył trzy świetne walki ulegając w finale bardziej doświadczonemu zawodnikowi.
Już za niecałe dwa tygodnie zawodnicy po raz kolejny sprawdzą się na macie tym razem Pucharu Polski w Katowicach. Trzymamy kciuki.

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl