YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Policjanci z Tarnowskich Gór wspólnie z mundurowymi z Radzionkowa zapraszają wszystkich mieszkańców na debatę, która odbędzie się 22 listopada o godzinie 16.00 w Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie. Tematem rozmów będzie bezpieczeństwo seniorów. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Wychodząc naprzeciw zagrożeniom, z którymi każdego dnia mogą spotkać się osoby starsze, policjanci zapraszają do rozmów na tematy ściśle związane z bezpieczeństwem. Na spotkaniu stróże prawa poruszą kwestie metod oraz sposobów działania oszustów, a także przekażą najważniejsze informacje, jak radzić sobie w sytuacjach, gdy seniorzy staną się potencjalnym celem ich działania.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i dobro wszystkich mieszkańców, serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia czynnego udziału w wydarzeniu. O bezpieczeństwie warto rozmawiać, po to, aby każdy, niezależnie od wieku, mógł czuć się bezpiecznie, nie tylko w swoim domu, ale także poza nim.

 

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl