YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Masz trudności w nauce? Czytanie ze zrozumieniem albo nauka zasad pisowni sprawia Ci duży kłopot?  A może jesteś rodzicem i dostrzegasz takie trudności u swojego dziecka? To mogą być pierwsze objawy dysleksji.

Jak to sprawdzić? Świetną okazją będzie Ogólnopolski Test Dysleksji, dostępny w dniach 5-10.10.2023r. Udział nic nie kosztuje, wystarczy pobrać aplikację lub zalogować się przez przeglądarkę.

Wypełnienie testu zajmuje około 10-15 minut, a uczeń od razu pozna swój rezultat. Będzie to wyrażone w procentach prawdopodobieństwo , że masz dysleksję wraz z komentarzem identyfikującym Twoje trudności oraz sugerującym dalsze kroki.

Ogólnopolski Test Dysleksji nie zastępuje wizyty w poradni psychologiczno-pedagogicznej, ale może stanowić sygnał do tego, że warto skonsultować się ze specjalistami. Dysleksji nie trzeba się bać ani wstydzić. U wielu sławnych osób stwierdzono to zaburzenie i ich przykład pokazuje, że nie przeszkodziło im w odniesieniu sukcesu.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl