YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

NetflixMasz między 18 a 26 lat? Praca w branży filmowej czeka na Ciebie! Jeśli chcesz sprawdzić, na czym polega praca przy produkcji filmu lub serialu, weź udział w dwudniowych warsztatach „Nakręć się na przyszłość!” organizowanych przez KIPA i Netflix.

Aby zgłosić się do projektu, wypełnij ankietę i nagraj 2-minutowy film, w którym opowiesz nam o sobie oraz o swoich marzeniach, i dlaczego chcesz pracować w filmie.

Dla nas nie ma znaczenia, skąd jesteś i jakie masz umiejętności. Pracę w filmie może znaleźć każdy, bo każdy z ponad 100 zawodów filmowych wymaga innych predyspozycji. Daj sobie szansę, wypełnij ankietę zgłoszeniową i załącz do niej nagrany film i zgłoś chęć udziału w bezpłatnych warsztatach!

Do udziału w warsztatach zostanie zaproszonych 140 osób z 7 województw, które poznają podstawowe reguły produkcji audiowizualnej oraz rodzaje zawodów filmowych. W branży filmowej pracują nie tylko reżyserzy, aktorzy, scenarzyści i producenci. Dzięki warsztatom sprawdzisz, jakie zawody filmowe są w zasięgu ręki — aby je wykonywać, należy jedynie odpowiednio się przeszkolić i zdobyć praktyczne doświadczenie.

Warsztaty w województwie śląskim organizowane we współpracy z Instytucją Filmową Silesia Film odbędą się, w dniach 26 i 27 sierpnia, w Katowicach.
Spośród uczestników warsztatów wyłonimy 21 osób, po 3 z każdego województwa, które zostaną zaproszone do udziału w plenerach Film Spring Open w dniach 10-19 października w Krakowie. W ramach plenerów pod skrzydłami mentorów zrealizujecie swoje pierwsze krótkie filmy, których tematem będzie praca na planie filmowym.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Wszystkie informacje o projekcie oraz dostęp do ankiety znajdziecie na stronie www.kipa.pl.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl