YBFB Instagram - logoBIP

       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Jubileusz MiastaJuż jutro o godzinie 16:00 w Centrum Kultury „Karolinka” odbędą się kolejne uroczystości związane z 25-tą rocznicą odzyskania praw miejskich przez Miasto Radzionków. Na początek zostanie wyświetlony film, w którym znajdują się między innymi fragmenty programów i wypowiedzi lokalnych działaczy, zarejestrowane w latach 90-tych przez TVP 3 Katowice, gdy trwały starania o odłączenie się od Bytomia.


Po filmie rozpocznie się uroczysta sesja Rady Miasta Radzionków, podczas której zostaną m.in. wręczone Nagrody Honorowe "Crux Adalberti". To symboliczne wyróżnienie, przyznawane przez Radę Miasta za zasługi na rzecz Radzionkowa, odbierze jutro 28 laureatów.
Przypomnijmy, że Nagroda Honorowa "Crux Adalberti" została ustanowiona w 2007 roku i do tej pory otrzymało ją (łącznie z jutrzejszymi nadaniami) 109 osób lub organizacji pozarządowych.
Aby podkreślić uroczysty charakter jutrzejszej sesji oraz przywiązanie do naszej Małej Ojczyzny, radni Rady Miasta Radzionków oraz burmistrz wraz ze swoimi najbliższymi współpracownikami wystąpią w strojach regionalnych.

 

tablica

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl