YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Spartakiada124 kwietnia, dzięki gościnności p. Dyrektor Haliny Hypki z Zespołu Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych w Radzionkowie-Rojcy, na boisku Orlik odbyła się Spartakiada Sportowa rodziców i dzieci z Przedszkola nr 4 w Radzionkowie. Z inicjatywy p. Anety Miś- nauczycielki Przedszkola nr 4 we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego szkoły- p. Tomaszem Skandy i p. Adamem Szydło, zorganizowano dla dzieci i rodziców wiele ciekawych i sportowych atrakcji.

Konkurencje

Ćwiczenia odbywały się na górnych i dolnych boiskach Orlika szkoły. Dzieci miały możliwość brania udziału w różnych konkurencjach sportowych. Ćwicząc swoją sprawność ruchową w rzucie piłeczką palantową, w rzucie beretem, w biegach z przeszkodami, miały okazję sprawdzić swoje umiejętności sportowe. Rodzice mogli zmierzyć się w konkurencji „Lasso- zbijanie piłek”, w której najlepszym okazał się ojciec Bartosz K. oraz mama Marty H.

Dobra atmosfera

Cała impreza sportowa przebiegała w atmosferze radości i świetnej zabawy. Oprócz dobrego humoru dopisała też słoneczna pogoda. Impreza była okazją do wspólnej zabawy dzieci i rodziców na świeżym powietrzu. Naszym przyszłym pierwszoklasistom umożliwiła zapoznanie się ze szkołą i obiektami sportowymi. „Spartakiada” zakończyła się wręczeniem dla wszystkich medali i słodkich upominków.

Sylwia Mikolasek   Spartakiada2     Spartakiada3  

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl