YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie zaprasza na QUEST "RÓŻNORODNOŚĆ LEŻY W NATURZE". To propozycja dla wszystkich, którzy poszukują ciekawych form spędzania czasu na świeżym powietrzu. To gra, która polega na rozwiązywaniu zagadek, wypełnianiu zadań i poszukiwaniu ukrytych punktów z pieczątkami na terenie Ogrodu Botanicznego, aby odkryć tajne hasło. Wskazówki na karcie tworzą trasę prowadzącą przez najciekawsze miejsca w ogrodzie - pozwolą zwrócić uwagę na ciekawostki botaniczne, poznać gatunki roślin i zwierząt, dowiedzieć się nieco o historii naturalnej, a to wszystko bez przewodnika, o dowolnej porze dnia i we własnym tempie!
Można przyjść samemu, z dziećmi, z całą rodziną, klasą albo większą grupą.
 
Aby rozpocząć, wystarczy zabrać ulotkę questową z budki pod budynkiem Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej (ul. Księżgórska 90a) lub pobrać ją ze strony internetowej Ogrodu i kierować się za pierwszą wskazówką. Potrzebny będzie długopis i ok. 2 godziny wolnego czasu.
 
Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl