YBFB Instagram - logoBIP

       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie organizuje konkurs na indeks – „Złoty indeks AEW”. Nagrodami w II edycji Konkursu jest indeks na studia I stopnia lub jednolite magisterskie prowadzone przez AEW na wybranym przez Laureata kierunku, przy czym w ramach nagrody Laureat otrzymuje rabat z tytułu opłat czesnego za cały tok studiów w wysokości 100%.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie i napisanie eseju na temat: „Media społecznościowe – szanse i zagrożenia” i przesłanie jej w terminie określonym w Regulaminie Konkursu. Praca Konkursowa powinna być nie krótsza niż 3000 wyrazów i nie dłuższa niż 8000 wyrazów oraz spełniać konkretne kryteria techniczne.

Pracę Konkursową wersji elektronicznej w formacie .doc oraz .pdf należy dołączyć do formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej konkursu indeks.vizja.pl wraz ze, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz pozostałymi dokumentami, których spis stanowi Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu pocztą na adres: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie, ul. Okopowa 59, 01-043 Warszawa z dopiskiem „Konkurs o złoty indeks” w terminie do dnia 15.03.2022 roku (liczy się data stempla pocztowego).

Informacje o konkursie: indeks.vizja.pl

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl