logo Przedszkola nr 4Przedszkole Nr 4 w Radzionkowie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym z Radzionkowa do udziału w V jubileuszowej edycji konkursu „mój wiersz”.

Uczestnik konkursu „mój wiersz” tworzy autorski utwór poetycki z tytułem (dowolna tematyka, minimum 4 wersy, nigdzie wcześniej niepublikowany); a prawny opiekun „poety-dziecka” przesyła wiersz jako załącznik drogą internetową na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie: od 07.03.2022r. do 21.03.2022r.

Prawni opiekunowie „poety-dziecka” proszeni są o zapoznanie się z regulaminem konkursu ”mój wiersz” i pisemną zgodą na przetwarzanie danych dziecka odnośnie informacji o w/w konkursie przed oddaniem do konkursu autorskiego wiersza swojego dziecka. Załączniki znajdują się na stronie internetowej przedszkola.

Wiersze zgłoszone do konkursu poetyckiego oznaczone cyfrą przez organizatora zostaną opublikowane na stronie internetowej UM Radzionków w dniu 22.03.2022r.

Zwycięzcę konkursu wyłoni głosowanie zainteresowanych konkursem Internautów, którzy w terminie od 22.03.2022r. do 28.03.2022r. prześlą wskazany „głos”- cyfrę wybranego utworu konkursowego na adres e-mailowy Barbary Buchacz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zwycięzca konkursu poetyckiego „mój wiersz” otrzyma trofeum „małe piórko 2022”  (dla najlepszego małego poety w wieku przedszkolnym w 2022 roku), a wiersze wszystkich uczestników V edycji konkursu „mój wiersz” zostaną dopisane do przedszkolnego albumu - zbioru poezji o nazwie Bajkowa Księga Pamiątkowa małych poetów z Radzionkowa”, którego oprawę plastyczną tworzy artystka sztuki malarskiej - Beata Hetmańczyk – Prezes Stowarzyszenia Artystów Śląskich „STAŚ”.

Dzieci w wieku przedszkolnym z Radzionkowa, które tworzą poezję dziecięcą niech staną się nośnikami pozytywnych emocji „dla pokrzepienia wszystkich serc”.

Kto wygra w V edycji konkursu poetyckiego „mój wiersz” i zostanie zapamiętany jako kolejny laureat, dołączając do laureatów poprzednich edycji: Mileny N., Wojtka K., Mai Sz., Michała K.? Czas pokaże… zapraszamy dzieci do tworzenia i udziału w konkursie.

Głosy będą policzone przez Jury określone przez organizatora konkursu. Zwycięzca zostanie ogłoszony na stronie internetowej UM Radzionków oraz odbierze nagrodę osobiście z rąk Dyrektor Przedszkola Nr 4 – Anny Gajkiewicz w dniu 30.03.2022r., zaś zdjęcie laureata konkursu (za zgodą opiekunów) opublikuje Biuletyn Informacji Mieszkańców Radzionkowa „Kurier Radzionkowski” .

A więc, sięgajmy po poezję „myśli dzieci”, spiszmy utwory literackie i cieszmy się, że wiosna znów zagościła oraz przyniosła nadzieję lepszych poetyckich dni.

Z „Bajkowymi” pozdrowieniami koordynatorka konkursu - Barbara Buchacz

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl