Logo LOW 2022 roku przypada Jubileusz 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie. W poczuciu szacunku do pokoleń budujących historię liceum od 1952 roku, Dyrekcja wraz z całą społecznością szkolną pragnie uczcić tę szczególną rocznicę.

Na harmonogram obchodów Jubileuszu składać się będą konkursy: plastyczny, fotograficzny, literacki. W ramach Dni Nauki i Dni Otwartych Szkoły zaprezentowany zostanie dorobek liceum, baza oraz oferta edukacyjna. Kulminacja obchodów nastąpi w październiku, kiedy to odbędą się główne uroczystości jubileuszowe z udziałem przedstawicieli władz, uczniów, nauczycieli oraz absolwentów szkoły. Okazją do zadumy i refleksji nad przeszłością, teraźniejszością i przyszłością liceum będzie ekspozycja  archiwalnych i współczesnych  fotografii, wystawa kronik szkolnych oraz wystawa prac nagrodzonych w konkursie fotograficznym i konkursie plastycznym.

W związku z tym, zwracamy się do absolwentów z prośbą o udostępnienie z prywatnych kolekcji zdjęć i innych materiałów archiwalnych dokumentujących historię szkoły (fotografie ludzi związanych z jej budową i funkcjonowaniem, szkolne uroczystości, wycieczki, uroczystości środowiskowe z udziałem uczniów, fotografie absolwentów i inne).
Materiały z krótkim opisem (nazwiska osób, nazwa wydarzenia, rok itp.) możecie Państwo składać do końca czerwca 2022 roku w sekretariacie szkoły (I piętro).
Więcej informacji na liceum.radzionkow.pl/jubileusz, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

KONKURS JUBILEUSZOWY pt. Szkoła moich wspomnień – szkoła moich marzeń - informacje TUTAJ.
 


Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl