YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Plakat z informacją o akcji poboru krwi 5 grudnia w godz. 9-14, na parkingu Urzędu Miasta Radzionków przy ulicy Męczenników Oświęcimia 42 odbędzie się ostatnia w tym roku akcja poboru krwi. Ze względu na epidemię, wprowadzono dodatkowe obostrzenia. Krew oddać może osoba, która w ciągu ostatnich 14 dni nie przebywała za granicą, temperatura jej ciała nie przekracza 37,3 °C, nie ma objawów infekcji, nie jest objęta kwarantanną, ani nadzorem epidemiologicznym, a także w ciągu ostatnich 14 dni nie miała kontaktu z osobą z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. Oczekując na oddanie krwi, należy zachować niezbędny odstęp od pozostałych (min. półtora metra).

Na stanowisku wstępnej kwalifikacji, dawcy wypełnią ankietę, zdezynfekują ręce i poddadzą się mierzeniu temperatury. Kiedy wynik będzie w normie, reszta procesu przebiegać będzie na starych zasadach. Każdy, kto odda krew, otrzyma paczkę ze słodyczami oraz talon na obiad, ufundowany przez Urząd Miasta Radzionków.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl