YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

logo BarbórkaW najbliższy piątek Barbórka. W tym roku, ze względu na obostrzenia pandemiczne będzie miała nieco skromniejszy wymiar. Wczesnym porankiem mieszkańców obudzą dźwięki górniczej orkiestry, o godzinie 8.30 w kościele Św. Wojciecha zostaną odprawione godzinki do Św. Barbary, a o godz. 9.00 msza św. w intencji górniczej braci. Po mszy, około godziny 10.30 zostaną złożone kwiaty w kaplicy Św. Barbary na terenie mini skansenu przy ul. Nałkowskiej.


Górników i górniczych emerytów – mieszkańców Radzionkowa, którzy brali udział w barbórkowym spotkaniu organizowanym przez Urząd Miasta Radzionków i Klub Emerytów Górniczych, zapraszamy w tym roku po odbiór płyty pt. „Radzionkowska Barbórka”. Na płycie znajduje się 13 utworów grywanych na górniczych biesiadach w wykonaniu orkiestry dętej Power of Winds. Płyty będą wydawać członkowie Klubu Emerytów Górniczych w godzinach od 11.30 do 13.30 przy Centrum Kultury „Karolinka”.

 

okładka płyty "Radzionkowska Barbórka"

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl