YBFB Instagram - logoBIP

     Nagrody za wysokie wyniki sportowedofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych  Baner "Akcja zima"Przekaż 1 % podatku

Inwentaryzacja źródeł ciepłaPrzekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Ruszył Powszechny Spis Rolny, który potrwa do 30 listopada 2020 r.To badanie realizowane jest przez Główny Urząd Statystyczny raz na 10 lat, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE oraz rekomendacjami Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO).
Jest to najważniejsze badanie gospodarstw rolnych. Dane zebrane w spisie rolnym służą m.in. do opracowania programów rozwojowych polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich.
Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy.


Aby ułatwić wypełnienie tego obowiązku przygotowano formularz internetowy, który można wypełnić w dogodnym dla Państwa czasie. W celu wypełnienia formularza spisowego proszę wejść na stronę internetową GUS, zalogować się do aplikacji i spełnić obowiązek. Szczegóły dotyczące logowania do aplikacji spisowej zamieszczono również na tej stronie.
W przypadku braku dostępu do Internetu mogą Państwo spisać gospodarstwo rolne przez telefon – wystarczy zadzwonić na infolinię spisową 22 279 99 99 wew. 1 i wybrać opcję „Spisz się przez telefon”.
Jeżeli nie spiszą się Państwo samodzielnie, skontaktuje się z Państwem rachmistrz spisowy. To znakomicie przygotowana osoba do przeprowadzenia wywiadu, który będzie przebiegał szybko i sprawnie.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Oświadczenie o dostępności

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl