YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

W związku z prowadzonymi przez Ośrodek Pomocy Społecznej pracami nad Gminną Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w Radzionkowie na lata 2021-2030 zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w badaniu ankietowym.

Ankieta zawiera 10 obszarów tematycznych, w których znajdują się pytania jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru. W pytaniach wielokrotnego wyboru określona została liczba wymaganych odpowiedzi. Badanie ankietowe jest anonimowe i zostanie przeprowadzone za pomocą ankiety google.

To Państwo, znacie najlepiej mocne i słabe strony Radzionkowa, jego szanse oraz zagrożenia. Zatem uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi na każde z pytań ankietowych, gdyż tylko kompletne informacje pozwolą wskazać najważniejsze problemy społeczne i potrzeby naszego miasta.

Przekazane opinie, uwagi i sugestie, jako cenne źródło informacji, stanowiące odzwierciedlenie aktualnych i rzeczywistych potrzeb społeczno-gospodarczych, zostaną zestawione i uwzględnione przy opracowaniu Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2021-2030, w zakresie jej celów, priorytetów oraz kierunków działań w perspektywie najbliższych lat.

 

Ankieta 

 

Formularze ankiet są również dostępne w formie papierowej w Ośrodku Pomocy Społecznej w Radzionkowie. Formularze papierowe można składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Radzionków oraz sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej w Radzionkowie. 

Termin nadsyłania ankiet: 31.07.2020r.

 

 

 

                                   Dziękuję za czas poświęcony na wypełnienie ankiety

                                                     Burmistrz Miasta Radzionków

                                                             dr Gabriel Tobor

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl