YBFB Instagram - logoBIP

       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Przedszkole nr 4 „Bajka” zaprasza wszystkie dzieci, w wieku przedszkolnym, z Radzionkowa do wzięcia udziału w konkursie „mój wiersz” mającym na celu uczczenie 100 urodzin Wielkiego Polaka- papieża- Jana Pawła II, które przypadają na 18 maja 2020 roku.

Konkurs „mój wiersz” powstał przed trzema laty w „Bajce” wraz z „Bajkową Księgą Pamiątkową- Małych Poetów z Radzionkowa”- w której zapisywane są wiersze uczestników konkursu. Spośród przedszkolnych autorów własnych utworów literackich – od 2019 roku wybiera się -najlepszego radzionkowskiego małego poetę roku, który otrzymuje specjalną nagrodę –trofeum literackie o zastrzeżonej nazwie „małe piórko”!

W zeszłym roku nagrodę specjalną „małe piórko 2019” w przedszkolnym konkursie poetyckim zdobył Wojtek Kurda -wychowanek Przedszkola Nr 4 „Bajka”!

Niestety tegoroczna, planowana edycja nie odbyła się z powodu pandemii koronawirusa, ale nagroda specjalna nadal czeka na swojego właściciela.
Wiersze można przesyłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 16 maja 2020 roku wraz z załącznikiem RODO.

 

REGULAMIN

RODO

 

ubiegłoroczny zwycięzca - Wojtek Kurda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl