YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Słowa nie są w stanie opisać tego ogromu dobra, które ma miejsce w naszym Radzionkowie. Do wielkich imprez charytatywnych, które były inicjowanie dla ratowania życia naszych dziewczynek, chcieliśmy także dołożyć cegiełkę w postaci Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego "Gramy dla Mai i Marty", który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Radzionkowie dnia 10 grudnia 2019 r.

Do turnieju zgłosiło się dziesięć dwuosobowych drużyn, które podczas zaciętej rywalizacji prezentowały bardzo wysoki poziom gry, a przy okazji dobrze się bawiły i wspólnie integrowały. W konsekwencji I miejsce zajęła drużyna w składzie: Karol kl. IIIc i tata Adam Bajger; II miejsce Nikodem kl. IIIc i tata Wojciech Tobor; III miejsce Jakub Zogrodnik kl. IIIc i dziadek Andrzej Żydek. Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii Rodzic został Pan Wojciech Tobor, a w kategorii uczeń Karol Bajger. Najmłodszym zawodnikiem turnieju okazał się Gabryś Adamczyk z klasy Ic. Wszystkim zawodnikom gratulujemy zaangażowania i sukcesów. Całkowity dochód z turnieju został przeznaczony na leczenie dziewczynek.

Serdeczne podziękowania składamy dla Urzędu Miasta Radzionków oraz Rodziców naszych uczniów, którzy ufundowali nagrody. Dziękujemy wszystkim drużynom za dar z serca płynący w postaci wpisowego oraz zakupu losów na loterię fantową. Do zobaczenia za rok.

Wojciech Trzensiok

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl