YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

W związku ze sezonem zimowym, informujemy że na terenie Gminy Radzionków znajdują się drogi będące w różnych zarządach. Na terenie Gminy Radzionków za zimowe utrzymanie dróg gminnych, chodników i przystanków autobusowych odpowiada Firma Wielobranżowa Fabian Mateja z Radzionkowa (odpowiedzialny za koordynowanie utrzymania zimowego Fabian Mateja tel: 501 425 677). 

Utrzymanie chodników i jezdni dróg powiatowych oraz przejść dla pieszych na drogach powiatowych - Firma ORFIN Sp. z o.o. (odpowiedzialny za koordynowanie utrzymania zimowego Mariusz Sójka tel: 609 692 005).

Mieszkańców prosimy o parkowanie samochodów, w sposób nie utrudniający prawidłowej realizacji odśnieżania dróg i chodników.

Przypominamy, że właściciele nieruchomości są odpowiedzialni za utrzymanie czystości i porządku (usuwanie śniegu, lodu i zanieczyszczeń) na chodnikach przylegających do ich nieruchomości oraz zapewnienia utrzymania zimowego na drogach, które są ich własnością.

Informacja

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl