YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

W nowy rok wchodzimy z Koncertem Noworocznym, już 4 stycznia o godzinie 16:00 w Centrum Kultury Karolinka "Noworoczny czar muzyki" w wykonaniu Śląskiej Orkiestry Kameralnej oraz Piotra Lempa – solistę opery w Zurichu, pod batutą Roberta Kabary.  Ponadto solo na skrzypcach wykona koncertomistrz Dariusz Zboch. Prowadzenie koncertu Regina Gowarzewska.

Podczas koncertu usłyszymy znane i lubiane fragmenty z oper, operetek i musicali, muzyka filmowa oraz przeboje wiedeńskich salonów autorstwa rodziny Straussów.

Sprzedaż biletów rozpocznie się od 13 grudnia o godzinie 12:00 w kasie Centrum Kultury "Karolinka" lub on-line na stronie karolinka.art.pl . Bilety w cenie 30 zł.

Śląska Orkiestra Kameralna to jeden z trzech zespołów artystycznych Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Katowicach. Założona w 1981 roku przez kompozytora i dyrygenta prof. Jana Hawela. W szeroki repertuar zespołu wchodzą klasyki opracowań Schuberta, Mendelssohna, Czajkowskiego. Orkiestra zdobyła uznanie nie tylko na scenie polskiej, ale również na arenie międzynarodowej.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl