YBFB Instagram - logoBIP

       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

W dniach 17-21 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej "Zamkowa Szkoła" w Radzionkowie gościli wolontariusze z Fundacji #EuroWeek Szkoła Liderów, wizyta została zorganizowana przez szkołę językową - English Team. Szkołę odwiedzili Dinda z Indonezji i Fernando z Meksyku. Ciekawe zajęcia i zabawy prowadzone były w języku angielskim, angażowały uczniów szkoły do nauki tego języka.

Podczas zajęć z wolontariuszami, uczniowie uczyli się pracować w grupach. Uczestniczyli w różnego rodzaju zabawach i grach np. energizer. Poznali kulturę krajów naszych gości. Dinda prezentowała ciekawostki na temat swojego kraju: Indonezji, a Fernando zaprezentował Meksyk.

Opowiadali o swoich krajach, kulturze, kuchni i zwyczajach, na koniec razem z uczniami podsumowali prezentacje i zdobyte wiadomości.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl