YBFB Instagram - logoBIP

      dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych 

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych z Radzionkowa zachęca do udziału w projekcie „Centrum Usług Społecznych”, który wspiera osoby bezrobotne i nisko zarabiające w znalezieniu pracy. Projekt umożliwia uczestnikom  m.in: zatrudnienie kontraktowe, odbycie bezpłatnego kursu zawodowego, staże, wsparcie doradcy zawodowego. Każde wsparcie jest bezpłatne oraz dobierane indywidualnie w zależności od potrzeb uczestnika.

W aktywizacji zawodowej uczestniczy już 25 osób realizując szkolenia i staże w wybranych dziedzinach. Kilka osób zakończyło już staże i dostały stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Oferta skierowana jest do tych osób, które dopiero rozpoczynają swoje życie zawodowe (niezależnie od wieku), którzy z jakiegoś powodu musieli przerwać je na dłużej (urlopy wychowawcze, choroba oraz inne przyczyny) jak również do tych, którzy stracili pracę i szukają nowego źródła dochodu.

Oprócz aktywizacji zawodowej, działamy również na innych płaszczyznach takich jak:
- świetlica środowiskowa oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży szkolnej (m.in. zajęcia z twórczej aktywności, zajęcia z robotyki i kompetencji cyfrowych, trening zastępowania agresji)
- poradnictwo specjalistyczne (m.in. psychologiczne, prawne, administracyjne, geodezyjne, pedagogiczne)
- warsztaty aktywizacyjne dla osób 50+ (zrealizowaliśmy już zajęcia o następującej tematyce: komputerowe, psychologiczne, filozoficzne, warsztaty z rękodzieła, warsztaty aktorskie, kolejne pomysły przed nami).

Serdecznie zapraszamy do biura projektu:
Centrum Usług Społecznych                                    
ul. Kużaja 51 (stacja Moya)
41-922 Radzionków
tel: 668251884

* projekt skierowany jest do osób zamieszkujących tereny rewitalizowane w Radzionkowie.

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl