YBFB Instagram - logoBIP

      dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych 

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Już jutro tj. 18.05. rozpoczynamy świętowanie Dni Radzionkowa, które potrwają dokładnie miesiąc, ostatnie wydarzenie zaplanowano na 18 czerwca. Już w pierwszych dniach nie zabraknie emocji dla całych rodzin. W sobotę zapraszamy na Ciderfest Cup - Turniej Piłkarski o Puchar Dziekana, festyn rodzinny przy Szkole Podstawowej nr 4 oraz na koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Mały Śląsk", który zaprezentuje swój repertuar z okazji Dnia Mamy i Taty. Tego dnia odbędzie się również Noc Muzeów w Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku (szczegóły na stronie: www.deportacje45.pl). 

W niedzielę również zapraszamy na koncert "Małego Śląska" oraz na coroczny Ciderfest na Farskim Ogrodzie. Kolejne dni zapowiadają się równie atrakcyjnie, nie zabraknie w programie wystaw, koncertów, przedstawień, turniejów, konkursów i innych wydarzeń.

Kulminacja 7-8-9 czerwca. W piątek 7 czerwca zachęcamy do wspólnego udziału w korowodzie, który tradycyjnie przejdzie ulicami miasta, a po nim po raz pierwszy w Radzionkowie, odbędzie się Festiwali "Holi - święto kolorów" na Placu przy ul. Kużaja. Na scenie przy Centrum Kultury "Karolinka" gwiazdami wieczoru będą Poparzeni Kawą Trzy (sobota) oraz Kabaret Młodych Panów (niedziela), odwiedzi nas również zespół Dr Queen z repertuarem legendarnego zespołu Queen!

Będzie się działo. Szczegółowy program na stronie www.dniradzionkowa.pl, ulotkach i plakatach.

PLAKAT

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl