YBFB Instagram - logoBIP

      dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych 

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Dzisiaj na terenie naszego miasta miało miejsce wyjazdowe posiedzenie Komisji ds. Ochrony Miejsc Pamięci Narodowej powołanej przy Instytucie Pamięci Narodowej w Katowicach. Członkowie Komisji odwiedzili miejsca pamięci na terenie naszego miasta.

Zwiedzili ekspozycję w Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku, odbyła się także wizyta w Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka, w którym Komisja mogła zapoznać się z pracą wychowawczą wokół patrona oraz upamiętnieniem postaci o. Ludwika. Członkowie odwiedzili także groby powstańcze i wojenne na cmentarzu przy parafii pw. św. Wojciecha.

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl