YBFB Instagram - logoBIP

      dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych 

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Burmistrz Miasta Radzionków zaprasza 6 stycznia o godzinie 16:00 na Koncert Noworoczny "W kręgu walca i czardasza" w wykonaniu Śląskiej Orkiestry Kameralnej oraz Magdaleny Czarneckiej (sopran) pod batutą Roberta Kabary. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze arie z oper i operetek oraz znane melodie muzyki klasycznej i fimowej. Prowadzenie koncertu Regina Gowarzewska.
Sprzedaż biletów dostępna będzie od 17 grudnia w kasie Centrum Kultury "Karolinka" lub on-line na stronie karolinka.art.pl . Bilety w cenie 25 zł.

Śląska Orkiestra Kameralna to jeden z trzech zespołów artystycznych Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Katowicach. Założona w 1981 roku przez kompozytora i dyrygenta prof. Jana Hawela. W szeroki repertuar zespołu wchodzą klasyki opracowań Schunerta, Mendelssohna, Czajkowskiego, Szostakowicza, ale także mniej znane Holsta, Piazzolla, Respighi. Orkiestra zdobyła uznanie nie tylko na scenie polskiej, ale również na arenie międzynarodowej. Występowała podczas takich festiwali jak: Festival Murten Classics, Le Festival des Voutes w Sud-Vendée, Schubertiade w Schloss Eyb, Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Rialp, Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Czeskim Krumlowie, Festiwal w Łańcucie.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl