YBFB Instagram - logoBIP

      dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych 

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Młodzieżowe Centrum Kariery zaprasza do swojej siedziby na trzy giełdy pracy, w trakcie których będzie można otrzymać zatrudnienie w charakterze magazyniera, opiekuna osób starszych oraz pracownika porządkowego – sprzątającego.

Giełda pracy to spotkanie z pracodawcą zgłaszającym ofertę pracy, które odbywa się w biurze MCK. Giełda jest bardzo komfortową możliwością poznania pracodawcy, środowiska pracy i warunków, jakie oferuje bez konieczności podjęcia zatrudnienia natychmiast. Rozmowa z przedstawicielem firmy rekrutującej na wybrane stanowiska jest ponadto o wiele mniej stresująca niż rozmowa kwalifikacyjna.

19 października (godz. 10.00) na stanowisko magazyniera będzie poszukiwać chętnych do swojego centrum logistycznego firma Amazon.
22 października (godz. 10.00) pracowników sprzątających będzie zatrudniać firma Sanpro. Obiekt do sprzątania znajduje się w centrum Katowic.
23 października, również o godz. 10.00 opiekunów osoby starszej rekrutować będzie Promedica z Katowic. Przedstawicielka firmy ma w ofercie pracę w Niemczech, w Wielkiej Brytanii lub Polsce z atrakcyjną stawką do 7000 zł miesięcznie.

Konieczne wcześniejsze zapisy na giełdy! E-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie: 32 388 71 46 lub osobiście w Naszej siedzibie przy ul. Kużaja 19.

Prosimy na giełdę zabrać ze sobą CV.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl