YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Przypominamy, że na terenie miasta uruchomiony jest miejski system monitoringu zanieczyszczeń powietrza - 3 stacje pomiarowe na bieżąco mierzą temperaturę powietrza, wilgotność, ciśnienie oraz stężenie pyłów zawieszonych PM2.5 i PM10. Czujniki te znajdują się w Rojcy w rejonie ul. Kużaja 19, na Forum Miejskim przy Placu Letochów, na Księżej Górze na budynku Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej.
Wyniki pomiarów widoczne są na stronie: http://www.radzionkow.pl/ochrona-zasobow-srodowiska/czujniki-pylu oraz na https://panel.syngeos.pl/sensor/pm10

Warto pamiętać, że sensory powietrza stanowią jedynie element uzupełniający system monitoringu powietrza realizowanego przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach.
Wyniki pomiarów WIOŚ są dostępne na bieżąco na stronie inspektoratu (www.katowice.wios.gov.p), a najbliższa stacja pomiarowa WIOŚ, z której odczyty są dostępne na bieżąco znajduje się w Zabrzu przy ul. M. Curie-Skłodowskiej.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl