YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Pierwszy dzwonek w przedszkolach i szkołach już za kilka dni. W radzionkowskich placówkach nowy rok szkolny zostanie przywitany w zmodernizowanych budynkach.

W Przedszkolu nr 2 w ramach wymiany stolarki okiennej zamontowano 13 szt. okien PCV i wykonano obróbki blacharskie wokół okien. W przedszkolu trwa także przebudowa dachu, która powinna zakończyć się do końca września br.

Wokół Przedszkola nr 3 kończy się wymiana ogrodzenia na odcinków 25 metrów.

W Przedszkolu nr 4 udało się wykonać izolację przeciwwilgociową w piwnicy i na klatce schodowej. Remont polegał na odgrzybianiu ścian, osuszaniu oraz wykonaniu izolacji przeciwwodnych oraz przeciwwilgociowych. Dodatkowo, w trakcie prowadzonych robót zamontowano również okno wraz z doświetlaczem w piwnicy. A także zakupiono i zamontowano w budynku oświetlenie ledowe, w celu dostosowania jakości oświetlenia do obowiązujących norm. W najbliższych dniach zostanie zakończona wymiana stolarki okiennej i wykonane zostaną obróbki blacharskie wokół okien. Zakończą się także prace malarskie w wybranych pomieszczeniach, odświeżonych zostało także 17 szt. drzwi wewnętrznych.

Natomiast w Szkole Podstawowej nr 1 trwają ostatnie prace nad dokończeniem izolacji, czyli docieplenia ścian fundamentowych budynku od strony boiska. Na ten cel została przeznaczona kwota. Do końca roku ma również zostać wykonana dokumentacja projektowa przebudowy kuchni w budynku szkoły.

Planowane są także inwestycje w okresie ferii zimowych. W Szkole Podstawowej nr 1 zostanie wymieniona instalacja CO, natomiast w Szkole Podstawowej nr 4 planuje się wyminę instalacji elektrycznej.
Obecnie trwają prace nad wyłonieniem Wykonawcy zadań, w rym roku zostanie także wykonana dokumentacja projektowa tych zadań.

Łączny koszt zadań to około 335 541,00 złotych

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl