8 sierpnia w godzinach 12:00-14:00 w Młodzieżowym Centrum Kariery w Radzionkowie (Kużaja 19) naukę i pracę proponować będą: Młodzieżowe Centrum Kariery w Radzionkowie, Punkt Pośrednictwa Pracy w Tarnowskich Górach, Centrum Nauki i Biznesu Żak z Tarnowskich Gór, Promedica z Katowic i Młodzieżowe Centrum Kariery ze Świętochłowic.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Doradczyni zawodowy MCK Świętochłowice pomoże chętnym określić predyspozycje i udzieli porady w kierunku dalszego kształcenia czy podjęcia pracy. Następnie każdy, kto odwiedzi tego dnia MCK, będzie mógł zapoznać się z tematami kursów, szkoleń i ofertami pracy.

Promedica przyjdzie do Nas z ofertami pracy w charakterze opiekuna osób starszych w Polsce, w Niemczech i w Wielkiej Brytanii. To świetna okazja, by zapoznać się ze specyfiką tej niełatwej, ale dobrze płatnej profesji.

Żak przybliży wszystkich chętnym swoja ofertę edukacyjną. A jest w czym wybierać: kursy, szkolenia i nauka policealna.

Jednostki OHP z Radzionkowa i Tarnowskich Góry przedstawią natomiast oferty pracy krótkoterminowej dla młodzieży oraz ofertę bezpłatnych szkoleń dla przedstawicieli rzadkich zawodów.

– To kontynuacja akcji pod tym tytułem, która odbywała się w zeszłym roku. Naszym celem jest zaprezentowanie osobom już od 16 roku życia wachlarza możliwości nauki i pracy – mówi Inga Niedzielska, pośredniczka pracy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Radzionkowie.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl