Dzień 13 marca upłynął w Szkole Podstawowej Nr 1 w niezwykle miłej atmosferze. Przedszkolaki z radzionkowskich przedszkoli przyjęły zaproszenie i w ramach Dnia Otwartego miały szansę wziąć udział w wielu atrakcjach, które na nie tego dnia w szkole czekały. Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach zarówno z edukacji wczesnoszkolnej ale i z języka angielskiego oraz zajęć sportowych i komputerowych.

O godzinie 10:00 wszystkie grupy w auli szkolnej oglądały przygotowane dla nich występy: występ zespołu FESS, który pod kierunkiem pani Agnieszki Jochlik zatańczył swój popisowy numer, następnie świetliczaki przygotowane przez panią Agnieszkę Brenzę zaprezentowały się w dwóch odsłonach: tańcu i śpiewie. Spotkanie w auli było też okazją do obejrzenia prezentacji multimedialnej- zastępca dyrektora szkoły Iwona Atamaniuk przedstawiła dyrekcję szkoły, kadrę pedagogiczną, warunki lokalowe obydwu budynków , a także relację zdjęciową z działań podejmowanych w szkole.

Na gości czekały także dodatkowe atrakcje: pani Ewa Żurakowska poprowadziła mini zajęcia z przyrody, na których przedszkolaki oglądały preparaty pod mikroskopami. Kolejną atrakcją były zajęcia z fizyki.  Doświadczenia, które pod okiem pani Joanny Krakowiak, wykonywały uczennice dotychczasowego gimnazjum Wiktoria i Olga przysporzyły wiele radości- wszyscy goście  z zaciekawieniem i dużym entuzjazmem obserwowali wszystko co się działo.  

Dzieci zwiedziły, pod okiem uczennic klasy 4 b i 4 c, świetlicę szkolną, jadalnię, salę gimnastyczną oraz klasopracownie.

Wielu rodziców, którzy przyszli na Dzień Otwarty miało szansę porozmawiać z pedagogami i dyrekcją.

Kto nie miał szansy uczestniczyć w tym dniu, zapraszamy do odwiedzenia szkoły. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą.

Galeria zdjęć dostępna jest tutaj.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl