Dotarła do nas także relacja ze Szkoły Podstawowej nr 4. Jak co roku w szkole odbyły się półkolonie finansowane przez gminę Radzionków. Od 29 stycznia do 2 lutego aktywnie w zajęciach uczestniczyło 40 dzieci.

Program był bardzo ciekawy, wiele się działo! Codziennie odbywały się zajęcia na których dzieci mogły wykazać się swoja kreatywnością. Powstały bardzo ciekawe prace wykonane techniką decoupage, maski karnawałowe oraz wesołe, włochate zeszyty.
Wiele radości dostarczały dzieciom zajęcia sportowe, na których wszyscy chętnie pokonywali sprawnościowy tor przeszkód, brali udział w wyścigach rzędów i wielu grach zespołowych. Dzieci poznawały tajniki sztuk walki, ćwicząc judo, a także miały możliwość trenować boks w pobliskim klubie sportowym „Befit”.
W pracowni komputerowej można było zamienić się w artystów wykorzystując swoją wyobraźnię i programy graficzne. Obróbka fotografii cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzieci dowiedziały się również jak właściwie korzystać z komputera i Internetu. Jak unikać zagrożeń, które niesie współczesna technologia.
Zwieńczeniem półkolonii była wycieczka do Pszczyny. Przygoda na zamku oraz udział w warsztatach pszczelarskich w skansenie „Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej” dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. 
Ostatniego dnia półkolonii odwiedzili nas Burmistrz Miasta Radzionków Gabriel Tobor oraz dyrektor CK "Karolinka" Justyna Konik. Była to bardzo miła wizyta połączona ze słodkim poczęstunkiem i wspólnym zdjęciem.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl