YBFB Instagram - logoBIP

       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Już jutro, 25 stycznia będzie miało miejsce wydarzenie inaugurujące ”Zimę z OHP” w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Radzionkowie. Coroczna akcja ma na celu zaaktywizować zawodowo młodzież. Również tym razem nie zabraknie ofert pracy, a w planie szereg imprez. Dzień otwarty w MCK Radzionków odbędzie się 25 stycznia w godzinach 9.00 – 11.00. Gościnnie pojawi się pośredniczka pracy z Punktu Pośrednictwa Pracy w Tarnowskich Górach. Dzięki temu będzie można skorzystać z ofert pracy zarówno znajdujących się w MCK Radzionków, jak i w PPP Tarnowskie Góry.

Oprócz ofert pracy, wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z porady odnośnie stworzenia bądź zaktualizowania swoich dokumentów aplikacyjnych, a także dowiedzieć się o możliwościach skorzystania z porady doradcy zawodowego. Ochotnicze Hufce Pracy od lat szerzą ideę wolontariatu. W trakcie dnia otwartego opowiemy o tym jak można zostać wolontariuszem w naszych jednostkach.
Szczegółowy plan „Zimy z OHP” wkrótce. Wszystkie wydarzenia bezpłatne i będą odbywać się, o ile nie zaznaczono inaczej, w MCK Radzionków przy ul. Kużaja 19.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl