YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Początkiem roku w Gminie Radzionków ruszył projekt: „Trzy pokolenia – szansa, równość, działanie! Przeciwdziałanie wyłączeniu mieszkańców Gminy Radzionków zagrożonych wykluczeniem społecznym”. Projekt skierowany jest przede wszystkim do osób wpasowujących się w ideę trzech pokoleń – młodzieży, osób dorosłych oraz osób starszych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, mieszkających w dzielnicy „Rojca” lub „Były PGR”.

Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu aktywności społecznej i zawodowej mieszkańców ww. terenów m.in. poprzez szkolenia, warsztaty, doradztwo, ale nie tylko… Jedną z zalet projektu jest dostosowanie do indywidualnych potrzeb i możliwości każdej z osób biorących w nim udział. Nad realizacją założonych celów będzie czuwał opiekun lub osoba odpowiedzialna za prawidłowy przebieg projektu.

Udział w projekcie jest bezpłatny i daje dostęp do kursów podnoszących kwalifikacje, warsztatów rozwoju zainteresowań, szkoleń, a także wsparcia specjalistów.

Dla uczestników projektu przewidziane są wyjazdy integracyjne, karnety wstępu na wydarzenia kulturalne oraz sportowe, a to wszystko za darmo w ramach realizowanego projektu.

Jeśli uważasz, że:
- projekt byłby odpowiednim wsparciem do polepszenia sytuacji życiowej,
- chciałbyś pozyskać nowe znajomości, a jednocześnie kształcić się i wzbogacać kulturowo,
- to projekt jest właśnie dla Ciebie.

Chętnych do udziału w projekcie zapraszamy do siedziby biura, które znajduje się na parterze w Ośrodku Pomocy Społecznej w Radzionkowie przy ulicy Kużaja 19. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy również do kontaktu telefonicznego tel: 531-345-125

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie. Zainteresowanych projektem prosimy o pobranie i wypełnienie: formularza zgłoszeniowego dla kandydatów do udziału w projekcie, ankiety początkowej projektu oraz oświadczenia uczestnika projektu. Wszystkie uzupełnione dokumenty można złoży w biurze projektów w Ośrodku Pomocy Społecznej w Radzionkowie.

Załączniki do pobrania na stronie www.ops.radzionkow.pl w zakładce Projekty Unijne w menu: "Projekt pn: "Trzy pokolenia - szansa, równość, działanie! Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu mieszkańców Gminy Radzionków zagrożonych wykluczeniem społecznym", w aktualności o rekrutacji.

Projekt "Trzy pokolenia - szansa, równość, działanie! Przeciwdziałanie wyłączeniu mieszkańców gminy Radzionków zagrożonych wykluczeniem społecznym" realizowany jest w ramach Osi Priorytetowej IX, Działania 9.1. Poddziałania 9.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl