YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Oferty pracy lokalne i zagraniczne, możliwość spotkania z pracodawcami oraz warsztaty z doradcą zawodowym – 27 listopada 2017 r. w Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie w godzinach 10:00 - 12:00 odbędą się targi pracy. Impreza jest organizowana przez Młodzieżowe Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy w Radzionkowie. Wstęp bezpłatny.

Celem targów jest zaprezentowanie mieszkańcom Radzionkowa i ościennych miejscowości lokalnych pracodawców i ich ofert pracy. Ale nie tylko. Dostępne będą również oferty pracodawców zagranicznych.
– Pracodawcy na wyciągnięcie ręki to z pewnością duży atut każdych targów pracy. Dlatego nie zabraknie ich również na naszych radzionkowskich targach – opowiada Inga Niedzielska, pośrednik pracy z Młodzieżowego Centrum Kultury. –  Oferta naszych targów skierowana jest do młodzieży, osób pragnących znaleźć nową pracę, seniorów, słowem, do każdego.
Oprócz prezentacji firm i ich oferty, w trakcie targów odbędą się warsztaty z Edyta Monasterską, doradcą zawodowym. Weźmie w nich udział młodzież z lokalnych szkół.
Targi nie mogłyby się odbyć, gdyby nie wielka przychylność Centrum Kultury "Karolinka" w osobie pani dyrektor, Justyny Konik. – Pani Dyrektor zapewniła nam nie tylko przestrzeń, ale i sprzęt niezbędny do organizacji przedsięwzięcia – informuje Inga Niedzielska.
Wszelkich informacji udziela organizator: MCK Radzionków, ul. Kużaja 19, tel. 32 388 71 46, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl