YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich, Martyna Berezowska została laureatką tj. zajęła trzecie miejsce w międzynarodowym konkursie "The International Kosciuszko Bicentenary Competition” , który został zorganizowany w hołdzie Tadeuszowi Kościuszce w uznaniu jego walki o wolność i demokrację.  Jest to związane z  200 rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki i podjęciem starań o uczczenie tego faktu przez Organizację Kosciuszko Heritage Inc. z siedzibą w Sydney, wespół z Komitetem Kopca Kościuszki w Krakowie, The Kosciuszko Foundation w Nowym Jorku oraz Polską Fundacją Kościuszkowską w Warszawie . Martyna wykonała obraz pt. "Szable w dłoń".

21 września Grzegorz Krzemiński, uczeń klasy trzeciej naszego Liceum Ogólnokształcącego, otrzymał zaszczytny tytuł „Śląskiego Asa”. Tytuł ten przyznawany jest przez rektora Uniwersytetu Śląskiego, najzdolniejszym uczniom, którzy mają znaczące osiągnięcia w jakiejś dyscyplinie naukowej. Grzegorz tytuł „Śląskiego Asa” otrzymał po raz drugi za swe osiągnięcia w dziedzinie historii. W ubiegłym roku szkolnym zajął po raz drugi, drugie miejsce w „Klasówce powstańczej”, oraz dotarł do drugiego etapu rejonowych eliminacje Olimpiady Historycznej. Grzegorz obecnie przygotowuje się do matury z historii, chce studiować prawo.

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl