YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

W Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Radzionkowie, 12 października br. naukę i pracę proponować będą Młodzieżowe Centrum Kariery w Radzionkowie oraz Centrum Nauki i Biznesu Żak z Tarnowskich Gór.
Doradca zawodowy pomoże określić predyspozycje i udzieli porady w kierunku dalszego kształcenia czy podjęcia pracy. Następnie każdy, kto odwiedzi tego dnia MCK, będzie mógł zapoznać się z tematami kursów, szkoleń i ofertami pracy.

– To już trzecia z kolei akcja pod tym tytułem. Poprzednie edycje odbyły się w Piekarach Śląskich i Bytomiu. Naszym celem jest zaprezentowanie osobom już od 16 roku życia wachlarza możliwości nauki i pracy – mówi Inga Niedzielska, pośredniczka pracy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Radzionkowie. Szczególnie zachęcać będziemy tego dnia do wzięcia udziału w naszym projekcie „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS” skierowanym do niepracujących i nieuczących się młodych osób.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do siedziby organizatora wydarzenia, Młodzieżowego Centrum Kariery w Radzionkowie, na ul. Kużaja 19 w godzinach 11.00 – 14.00.

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl